Uwaga!

E-recepta może być ważna przez 365 dni w przypadku terapii trwającej co najmniej rok. Taką e-receptę otrzymają pacjenci chorzy przewlekle, którzy na stałe przyjmują określone dawki leków, a lekarz zaznaczył na recepcie, że jest ważna 365 dni. Pierwsze opakowanie można wykupić w ciągu 30 dni od daty wystawienia, jeśli zrobimy to później, farmaceuta wyda nam mniejszą ilość leku, proporcjonalnie do liczby dni, które upłynęły od daty wystawienia e-recepty. Jednorazowo można wykupić zapas leków na maksymalnie 180 dni.

Jeżeli na recepcie jest większa liczba opakowań jednego preparatu Pacjent może zrealizować ją „na raty”, pod warunkiem, że dokonuje zakupu w jednej aptece.

Jeżeli na e-recepcie jest kilka leków, można je osobno kupić w różnych aptekach.

Recepty na telefon

Telefonicznie zamawianie recept realizowane jest w godzinach od 11:00 – 18:00 Pon. – Pt.
pod numerem: +48 71 316 85 26 lub +48 71 316 85 30

Recepty przez internet

Recepty można również zamówić za pomocą adresu e-mail recepty@certamed.pl lub przy pomocy podanego niżej formularza kontaktowego. Prosimy o korzystanie z adresu e-mail tylko i wyłącznie do składania zamówień na recepty.

    Wysyłając wiadomość wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez CertaMed sp. z o.o. z siedzibą w Smolcu, ul. Wierzbowa 9, w celu udzielenia odpowiedzi, w tym przedłożenia oferty jeśli o nią pytam. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu cofnięcia zgody lub przez okres niezbędny do ustalenia, dochodzenia lub obrony roszczeń. Mam prawo dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo sprzeciwu, prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego i prawo do przeniesienia danych. Więcej informacji dostępne tutaj